פיסול אף ללא ניתוח

כל מה שאת צריכה לדעת – ד"ר חגי בצר מסביר

נשים רבות היו רוצות לשנות את מראה האף שלהן. בשנים האחרונות נכנסה שיטה חדשנית למאפשרת שיפור מראה האף ללא ניתוח.
פיסול האף מתבצע באמצעות הזרקות ומאפשרות שיפור במראה האף שיכול להחזיק זמן רב ללא הסיכונים והעלויות של ניתוח אף. הבעיה שהטיפול לא מתאים לכולן ובדיוק בשביל זה הסרטון שהכנתי בשבילך. 

בסרטון הבא אני מסביר בדיוק איך מבוצע פיסול האף, מה ניתן לשפר באמצעות ההזרקות ומתי אפשר להסתפק בפיסול אף ומתי ניתוח יהיה עדיף. אם הסרטון הזה יעניין, אפשר גם למצוא בו קישור לסרטון שבו אני מדגים כיצד בדיוק מתבצע הטיפול הזה.
כדי לשנות את מראה האף לא חייבים לעשות ניתוח אף! ד"ר חגי בצר מסביר על אפשרות נגישה יותר, זולה יותר ומפחידה הרבה פחות. 
נשים רבות היו רוצות לבצע שינוי במראה האף שלהן, אם בגלל גבנון שיש להן, אם בגלל שהוא נראה בעיניהן גדול ואם מכל סיבה אחרת. אם עד לא מזמן האפשרות היחידה שהיתה לשינוי מראה האף היתה באמצעות ניתוח, הרי שהיום יש אפשרות מלחיצה הרבה פחות ובעלת תוצאות טובות לא פחות (ואפילו יותר) – פיסול אף.

מהם היתרונות והחסרונות של פיסול אף מול ניתוח אף?

יתרונות:

  • טיפול הפיך – פיסול אף הוא הפיך. אם המטופלת לא מרוצה – תמיד אפשר להמיס את חומר המילוי, והאף ייראה בדיוק כמו לפני הטיפול.
  • בטיחות – פיסול אף הוא פרוצדורה הרבה יותר בטוחה שאינה מצריכה הרדמה מלאה והתאוששות ארוכה.
  • זמן החלמה – זמן ההחלמה מפיסול אף הוא הרבה יותר קצר מזמן ההחלמה מניתוח.
  • מחיר – המחיר של פיסול אף הרבה יותר זול מהמחיר של ניתוח.

חסרונות:

  • לא מתאים לכל מצב – באמצעות הזרקת חומצה היאלרונית אפשר למלא אזורים שונים באף, כלומר להוסיף נפחים אבל פחות אפשר לגרוע, ולכן מי שמעוניינת להקטין את האף לא תמיד תוכל להיעזר בפיסול אף ותצטרך לשקול ניתוח. למרות זאת, באמצעות פיסול אף ניתן לייצר אשלייה של הקטנה, ולכן במקרים שאינם מצריכים הקטנה מאוד משמעותית – אפשר בהחלט להשתמש בפיסול אף.
  • מצריך תחזוקה – פיסול אף הוא טיפול לא קבוע אשר מצריך חזרה על הפרוצדורה לאחר תקופה. החומצה ההיאלרונית יורדת ועל מנת לשמר את המצב המועדף על המטופלת – יש לחזור על הטיפול.

למרות שני החסרונות הללו, אין ספק שהיתרונות הרבים שיש לפרוצדורה הטיפולית של פיסול אף הופכים אותה לפרוצדורה המועדפת על ידי מטופלות רבות שהטיפול אכן מתאים לתוצאה לה הן מייחלות.

מצבים שונים בהם ניתן לטפל באמצעות טיפול אף:

  • גבנונים – אם מדובר בגבנון שנראה רק ב-90 מעלות התוצאה תהיה הרבה יותר טובה כי אין הגבלה על ממדים אחרים של האף. כאשר הבעיה מופיעה רק ב-90 מעלות אפשר לתקן אותה בנוחות מבלי להשפיע על הרוחב של האף. כשהוא נראה גם ב-45 מעלות הוא נראה גם לצדדים ואם מדובר באף שהוא רחב מטבעו – ברגע שמוסיפים חומצה יכולים להגיע למצב שהאף רחב יתר על המידה. אם כמטופלת את חוששת שמילוי של הגבנון יגדיל לך את האף חשוב להסביר, כי העין שלנו מודדת את המרחק מגשר האף לקצה האף ולכן, כשאנחנו ממלאים את הגבנון אנחנו בעצם מקרבים את המרחק בין גשר האף לקצה האף, והתחושה שנוצרת היא אפילו של אף קטן יותר.
  • יצירת מראה סולד – אף סולד משמעותו אף המורם קצת כלפי מעלה. חשוב לציין כי מה שמשנה באמת זה לא האם הקצה של האף באמת עולה כלפי מעלה, אלא מה שהעין רואה. מראה סולד אפשר להשיג בשני אופנים – הרמה של קצה האף או הורדה של בסיס האף (המחיצה בין הנחיריים) – הורדת בסיס האף באמצעות הזרקת חומר מילוי, אשר יוצרת אשליה של אף סולד מבלי לגעת בקצה.

סרטונים נוספים בנושא:

הטיפ היומי של ד"ר חגי בצר

הטיפ היומי

14 Videos

תשאירי פרטים ואדאג שיחזרו אליך לפרטים

רוצה להתייעץ איתי?

לפרטים נוספים התקשרו

או השאירו פרטים

דילוג לתוכן