נעים להכיר – ד"ר חגי בצר

דוקטור חגי בצר, רופא שיניים בוגר האוניברסיטה העברית בהדסה שהקדיש את חייו המקצועיים לביצוע טיפולים אסתטיים באזר הפנים, הראש והצוואר.

במשך עשור אני מבצע טיפולי הזרקות לאזורי הפה, הפנים, הראש והצוואר לאלפי מטופלות מרוצות תוך שימוש בטכנולוגיות ובתכשירים הכי מתקדמים בהם לייזרים, גלי קול, IPL ועוד. הייתי מנהל רפואי של חברת האסתטיקה הגדולה בישראל במשך 7 שנים, ומנהל רפואי של חברה המייצרת לייזרים לטיפולים אסתטיים.

בתקופה זו הגעתי לשיאים חדשים של מקצוענות (ועדיין שואף מעלה), והכשרתי רופאים ורופאי שיניים רבים, אני נותן הרצאות מקצועיות בכל רחבי העולם וגם בארצנו הנהדרת, פרסמתי מאמרים מקצועיים בעיתונות המדעית של אנשי המקצוע כמו גם בעיתונות הפופולארית והופעתי בכל מדיה אפשרית – ברדיו, בטלווזיה ובעיתונות הכתובה. המיומנות הרבה, הנגזרת מנסיוני הרחב, הביאה אותי לפתח שיטות ייחודיות להשגת מראה מרענן תוך שמירה על המראה הטבעי כמטרה עליונה.

האני מאמין שלי

שמי ד"ר חגי בצר, ואני מבצע טיפולים אסתטיים מעל ל- 11 שנים, מרצה לרופאים בארץ ובעולם. הרשת עמוסה במידע על עולם האסתטיקה, מידע שלפעמים יכול להיות מבלבל ולעיתים אף מטעה.

מטרת הערוץ שלי היא להנגיש לך את עולם האסתטיקה ולעשות לך סדר בכל הבלאגן.
מחכה לך ערוץ מלא ועשיר שהכנתי עבורך וכל מטרתו לעשות לך סדר בכל עולם האסתטיקה. אני מוציא בערוץ סרטונים באופן תדיר, אז הרשמי לערוץ גם כדי לא לפספס דבר, אבל גם כדי לתמוך בפעילות שלי, על מנת שאוכל להמשיך להוציא סרטונים מעניינים, ואם יש לך שאלות או בקשות, אני תמיד כאן בשבילך.

רוצה להתייעץ איתי?

לפרטים נוספים התקשרו

או השאירו פרטים

דילוג לתוכן